Bądź Smart, weź Pożyczkę z Bonusem

 

Już wiemy że potrzebujesz gotówki, a teraz pokażemy Ci jak oprócz najlepszej oferty dostać „extra”, dodatkowe pieniądze. Pewnie myślisz że nie ma nic za darmo? Wyobraź sobie że na kokos.pl wszystko jest możliwe.

4_small2.png

A teraz do rzeczy, bo czas to pieniądze.

W Internecie jest kilkadziesiąt serwisów, na których znajdziesz porównanie ofert firm pożyczkowych. Dowiesz się, która z tych ofert jest idealna gdy chcesz pożyczyć 3000 zł a, która nie wymaga posiadania przy sobie dowodu osobistego. Część serwisów nawet za Ciebie złoży wniosek do pożyczkodawcy, a jeszcze inne od razu dadzą odpowiedź czy decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna.
Ale tylko u nas dostaniesz o wiele, wiele więcej. Oferujemy ekstra bonus, po prostu dostaniesz od nas dodatkowe pieniądze. Poniżej znajduje się specjalnie wyselekcjonowana lista pożyczek dzięki, którym będziemy mogli wypłacić dla Ciebie dodatkowe pieniądze.
To bardzo proste, wystarczy że złożysz wniosek w wybranej przez siebie firmie pożyczkowej, a my zajmiemy się resztą.
Na koniec, jedna bardzo ważna ale również oczywista kwestia, dodatkowe pieniądze będziemy mogli wypłacić tylko wtedy gdy otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, a samej pożyczki nie zwrócisz w ciągu 14 dni. Skoro już znasz całą tajemnicę to nie czekaj dłużej! Wybierz firmę i wnioskuj, pamiętaj że możesz złożyć wnioski kredytowe w każdej z poniższych firm.

Powodzenia !

Jak działa Bluepartner Smart ?

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pożyczki i chwilówki dostępne na rynku. Takiej oferty jeszcze nie było. Chcesz wziąć pożyczkę online, na dowód lub bez BIK ? Bluepartner Smart oferuje Ci doskonały model, w którym bierzesz pożyczkę i dodatkowo otrzymujesz od Nas cashback.

Bluepartner Smart jest to autorskie rozwiązanie firmy Cloud Services Sp. z o.o. należącej do grupy Blue Media. W Bluepartner Smart oferujemy setki promocji od ponad 500 sklepów i dostawców usług. U nas znajdziesz najlepsze oferty pożyczkowe, ubezpieczeniowe, jak i najpopularniejsze sklepy internetowe działające na rynku.

Jeżeli chcesz mieć wszystko pod ręką wystarczy zainstalować naszą aplikację mobilną. Dzięki temu będziesz na bieżąco z ofertami specjalnymi.

Korzystając z ofert poprzez Bluepartner Smart na Twoim koncie zapisze się premia. Jest ona ustalona z góry, np. 100 zł, lub zależna od kwoty zakupu, np. 5% wartości koszyka.

W momencie kiedy uzbierasz 50 zł, środki zostaną automatycznie wypłacone na podany przez Ciebie nr rachunku bankowego.

Udział w programie Bluepartner Smart jest bezpłatny.

Weź Pożyczkę z Bonusem

Jak wziąć Pożyczkę z Bonusem ?

kontynuuj_duzy.png

Zarejestruj się w Bluepartner Smart

hand cursor_duzy.png

Wybierz ofertę, z której chcesz skorzystać

shopping-cart 1_duzy.png

Spełnij warunki promocji i otrzymaj od Nas Bonus!

Bluepartner Smart w zasięgu ręki

Zainstaluj darmową aplikację Bluepartner Smart i bądź na bieżąco z najlepszymi ofertami szybkiej gotówki.

iphone_maly2.png