Cash Back to program premiowy dla aktywnych użytkowników. Polecamy Ci sklepy a Ty otrzymujesz zwrot części wydanych pieniędzy za zakupy online.

Udział w programie jest bezpłatny. Nie pobieramy żadnej opłaty przy zakładaniu konta ani tym bardziej później, podczas korzystania z Naszego serwisu.

Należy zarejestrować się na stronie Bluepartner Smart, a następnie z listy Naszych partnerów wybrać sklep, w którym chcesz dokonać zakupu.

Stawka Cash Back w każdym sklepie jest inna. Wysokość zwrotu można sprawdzić na stronie sklepu.

W przypadku częściowego zwrotu zamówienia Cash Back zostanie naliczony od rzeczywistej wartości zamówienia. Wyjątkiem jest zamówienie na Ali Express. Jeśli spór zostanie otwarty u sprzedawcy.

Cash Back dodaje się automatycznie, gdy tylko sklep prześle nam potwierdzenie Twojego zamówienia.

Należy korzystać wyłącznie z kodów rabatowych od Bluepartner Smart, w przeciwnym wypadku Twój zakup może nie zostać zarejestrowany. Użycie kodów rabatowych, które nie pochodzą od Bluepartner Smart spowoduje, że Twój zakup nie zostanie zatwierdzony, nawet jeśli tymczasowo zostanie on zarejestrowany.

Oszczędności z dokonanych zakupów gromadzisz na Naszym koncie, a gdy tylko uzbierasz 50 zł, my przelejemy środki na Twoje konto.

Jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje pytania skontaktuj się z Nami.

info@bluepartner.eu