Novakid

Novakid

Novakid - to szkoła internetowa, w której dzieci uczą się języka angielskiego z osobami, dla których jest rodzimym lub drugim rodzimym. Nasz rewelacyjny interaktywny program edukacyjny dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat z różnymi poziomami języka angielskiego oparty jest na doświadczeniu nauczycieli i metodyków. Zajęcia w Novakid prowadzone są na specjalnej platformie edukacyjnej.

WYNAGRODZENIE

45 zł Potwierdzona lekcja testowa

Ten rodzaj transakcji zostanie zatwierdzony przez reklamodawcę tylko wtedy, gdy klient wypełni formularz na stronie Novakid, po czym menedżer ze strony Novakid zadzwoni do klienta, aby otrzymać potwierdzenie od klienta czy będzie na lekcji testowej. Jeśli klient to potwierdzi i przyjdzie na lekcję, a ta lekcja została wykorzystana, transakcja zostanie zatwierdzona. 
Ponadto, jeśli klient nie odbierze połączenia, gdy zadzwoni do niego menedżer z Novakid, reklamodawca opuszcza transakcję bez statusu  (zawieszona), aby kiedyś ponownie zadzwonić do klienta i zaakceptować lub odrzucić transakcję.
Jeśli menedżer nie dotarł do klienta przez kilka prób, transakcja zostanie odrzucona .

45 zł Kurs płatny  

Transakcje tego typu zostaną zatwierdzone tylko w przypadku wykupienia przez klienta jednego z kursów lekcyjnych.

W przypadku tej kampanii wypłata prowizji nastąpi po otrzymaniu od Reklamodawcy raportu z uzyskanych przez Wydawców konwersji.