Fellow Finance

Fellow Finance

Fellow Finance to pożyczka społecznościowa nawet do 12.000 złotych!

Bez poręczycieli

W Fellow Finance można otrzymać pożyczkę już tego samego dnia, bez poręczycieli czy dodatkowych gwarancji ze strony Pożyczkobiorcy.

Stałe oprocentowanie

Gwarancja stałego oprocentowania daje możliwość zaplanowania budżetu bez ryzyka nieprzewidzianych zmian.

Bez ukrytych kosztów

Wszystkie koszty związane z pożyczką pokazujemy w jasny i przejrzysty sposób. Z nami unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek. ​

Okres pożyczki od roku do ​trzech lat

Elastyczny okres pożyczki daje możliwość dopasowania rat do miesięcznego budżetu.

Oferta dopasowana

Zawsze dostaje się specjalnie dopasowaną do konkretnego Pożyczkobiorcy ofertę pożyczkową. Im bardziej wiarygodny pożyczkobiorca, tym lepsza zaproponowana oferta.

Elastyczna pożyczka

W każdym momencie jest możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, bez dodatkowych kosztów. Możena też, w razie potrzeby, przesunąć spłatę raty a nawet odroczyć ją na następny miesiąc. Dodatkowo co ​4 miesiące można zwiększać limit kredytowy.

​Bezpieczny serwis

Chronimy dane osobowe według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Szanujemy prywatność i nie ujawniamy danych, które są szyfrowane na każdym etapie przeprowadzania transakcji.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej za pośrednictwem FELLOW FINANCE: Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne: 10%, opłata wstępna: 170 zł (pobierana z kwoty pożyczki), opłata administracyjna i opłaty miesięczne za prowadzenie konta: 362,01zł łączna kwota odsetek: 54,99 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 191%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1417 zł.